Վարչապետի տիկնոջ ամանորյա ուղերձը
ՀՀ վարչապետի տիկին, ‹‹Իմ քայլը›› և ‹‹City of smile/Ժպիտների քաղաք›› բարեգործական հիմնադրամների հոգաբարձուների խորհրդի նախագահ Աննա Հակոբյանն ամանորյա շնորհավորական ուղերձ է հղել: Ուղերձում ասված է.
Անցնող տարվա այս վերջին ժամերին շնորհավորում եմ Ձեր Ամանորն ու Սուրբ ծնունդը։ Մաղթում եմ ձեզ առողջություն, ամենայն բարիք, անձնական երջանկություն, բարօրություն և արևշատություն։
Ամանորն առաջին հերթին ընտանեկան տոն է, և ցանկանում եմ, որ յուրաքանչյուրիդ ընտանիքում թևածի ջերմությունը, սերն ու հոգատարությունը, հաճախակի լսվեն մանկան ճիչերը։ Առանձնահատուկ շնորհավորում եմ մեր զինվորներին, սպաներին ու բոլոր նրանց, ովքեր Ամանորը նշելու են իրենց ծառայության վայրերում՝ ընտանիքներից և հարազատներից հեռու։ Շնորհակալություն ձեր հայրենասիրության և անձնվիրության համար։ Ցանկանում եմ, որ 2020 թվականը խաղաղության, բարեկեցության, ձեռքբերումների, հաղթանակների, բարի գործերի և նոր նախաձեռնությունների իրականացման տարի լինի։

Супруга премьер-министра Анна Акопян направила новогоднее поздравительное послание
Супруга премьер-министра, председатель попечительских советов благотворительных фондов "Мой Шаг" и "Город улыбок" Анна Акопян направила новогоднее поздравительное послание. В послании говорится:
В эти последние часы года я желаю вам счастливого Нового года и Рождества. Желаю здоровья, всего наилучшего, личного счастья, благополучия и много солнца.
Новый год - это семейный праздник, и я желаю, чтобы в ваших семьях царили тепло, любовь и забота, чаще слышались возгласы детей. Особо поздравляю наших солдат, офицеров и всех тех, кто празднует Новый год на местах своей службы, вдали от своих семей и родственников. Спасибо за ваш патриотизм и верность. Я желаю, чтобы 2020 год стал годом мира, процветания, достижений, побед, добрых дел и новых инициатив.