Արայիկ Հարությունյանն ընդունել է ԱԺ «Արդարություն» խմբակցության պատգամավորներին
Արցախի Հանրապետության նախագահ Արայիկ Հարությունյանը սեպտեմբերի 15-ին ընդունել է ԱՀ Ազգային ժողովի «Արդարություն» խմբակցության պատգամավորներին:
Երկրի ղեկավարը բարձր է գնահատել օրենսդիր-գործադիր փոխգործակցության մակարդակը՝ ընդգծելով, որ դրանում կարևոր ներդրում ունեն Ազգային ժողովում ներկայացված բոլոր խմբակցությունները:
Հանդիպման ընթացքում խմբակցության պատգամավորները հանրապետության նախագահին են ներկայացրել իրենց հուզող հարցերը երկրի կենսագործունեության տարբեր ոլորտների վերաբերյալ: Քննարկվել են հանրապետության առջև ծառացած արտաքին և ներքին մարտահրավերներին վերաբերող որոշ խնդիրներ:

Artsakh Republic President Received Deputies of the NA ''Justice'' Faction
On 15 September Artsakh Republic President Arayik Harutyunyan received deputies of the "Justice" faction of the National Assembly.
The Head of the State highly appreciated the level of interaction between the legislative and executive branches of power, stressing that all factions represented in the National Assembly play an important role in this matter.
During the meeting, the deputies of the faction presented to the President of the Republic their concerns on various spheres of the country's life. Some issues related to the external and internal challenges facing the republic were on the discussion agenda.