«Ազատության հրապարակը դարձնում ենք մեր շտաբը». այսօր՝ ժամը 17:00-19:00-ն Վազգեն Մանուկյանը կլինի այնտեղ
Այսօր՝ ժամը 17:00-19:00-ն ընկած ժամանակահատվածում Հայրենիքի փրկության շարժման վարչապետի թեկնածու Վազգեն Մանուկյանը կլինի Ազատության հրապարակում՝ հանդիպելու քաղաքացիների հետ և քննարկելու Շարժման գործունեության հետ կապված հարցեր: Այս մասին հայտարարություն է տարածել Հայրենիքի փրկության շարժումը:
«Ազատության հրապարակը դարձնում ենք մեր շտաբը: Ես ինքս ամեն օր գոնե երկու ժամ (5-ից 7-ը) կլինեմ այստեղ, իմ գործընկերները կլինեն այստեղ: Այստեղ նույն գաղափարը, նույն սիրտն ունեցող մարդիկ իրար պետք է հանդիպեն, իրար ուժ տան ու միասին գործ անեն»,-այս մասին Վազգեն Մանուկյանը հայտարարել էր փետրվարի 12-ին՝ Ազատության հրապարակում իր ելույթի ժամանակ»:

Движение по спасению Родины: Вазген Манукян вечером будет на Площади Свободы
Сегодня с 17:00 до 19:00 кандидат в премьер-министры от Движения по спасению Родины Вазген Манукян будет на Площади Свободы, где встретится с гражданами и обсудит вопросы, связанные с деятельностью Движения. Об этом говорится в сообщении, распространенном Движением по спасению Родины, передает News.am
В сообщении также отмечается: ''Площадь Свободы становится нашим штабом. Я сам каждый день буду здесь как минимум два часа (с 17.00 до 19.00), тут будут мои коллеги. Здесь должны встречаться, поддерживать друг друга и вместе работать люди, руководимые одной идеей, одним стремлением'', - об этом заявил во время своего выступления на Площади Свободы 12 февраля Вазген Манукян».