«Ազատության հրապարակը դարձնում ենք մեր շտաբը». այսօր՝ ժամը 17:00-19:00-ն Վազգեն Մանուկյանը կլինի այնտեղ
Այսօր՝ ժամը 17:00-19:00-ն ընկած ժամանակահատվածում Հայրենիքի փրկության շարժման վարչապետի թեկնածու Վազգեն Մանուկյանը կլինի Ազատության հրապարակում՝ հանդիպելու քաղաքացիների հետ և քննարկելու Շարժման գործունեության հետ կապված հարցեր: Այս մասին հայտարարություն է տարածել Հայրենիքի փրկության շարժումը:
«Ազատության հրապարակը դարձնում ենք մեր շտաբը: Ես ինքս ամեն օր գոնե երկու ժամ (5-ից 7-ը) կլինեմ այստեղ, իմ գործընկերները կլինեն այստեղ: Այստեղ նույն գաղափարը, նույն սիրտն ունեցող մարդիկ իրար պետք է հանդիպեն, իրար ուժ տան ու միասին գործ անեն»,-այս մասին Վազգեն Մանուկյանը հայտարարել էր փետրվարի 12-ին՝ Ազատության հրապարակում իր ելույթի ժամանակ»:

Armenian Opposition's Candidate for PM to Meet with Citizens at Liberty Square Today
As News.am reports, the Armenian opposition Homeland Salvation Movement has made the following announcement:
''Today (5 p.m.-7 p.m.) candidate of the Homeland Salvation Movement for Prime Minister of Armenia Vazgen Manukyan will be at Liberty Square to meet with citizens and discuss issues related to the activities of the Movement.
''We are turning Liberty Square into our headquarters. I will personally be here every day for at least two hours (5-7 p.m.), and my colleagues will also be here. People sharing the same idea and with the same heartfelt attitude must meet here, give each other strength and work together,'' Manukyan declared in his speech at Liberty Square on February 12.''