Պաշտոնական. Հայաստան Մ-21 - Ուկրաինա Մ-21 հանդիպումը հետաձգվել է
Մարտի 24-ին՝ Արմավիրում, պետք է կայանար ՈՒԵՖԱ Եվրոպայի մինչև 21 տարեկանների առաջնության որակավորման փուլի H խմբի յոթերորդ մրցափուլի Հայաստան Մ-21 - Ուկրաինա Մ-21 հանդիպումը։
Ուկրաինայում տիրող իրավիճակից ելնելով՝ ՈՒԵՖԱ-ն որոշում է կայացրել հետաձգել հանդիպումն անորոշ ժամկետով։ Հանդիպման անցկացման նոր ամսաթվի վերաբերյալ կլինի հավելյալ տեղեկատվություն։
Տեղեկացնենք, որ ՈՒԵՖԱ Եվրոպայի մինչև 21 տարեկանների առաջնության որակավորման փուլի H խմբի ութերորդ մրցափուլի Սերբիա Մ-21 - Հայաստան Մ-21 հանդիպումը կկայանա մարտի 29-ին՝ սերբական Բաչկա Տոպոլա քաղաքում։

Матч Армения (до 21 года) - Украина (до 21 года) перенесен: официально
24 марта в Армавире должен был состояться матч седьмого тура отборочной группы "H" чемпионата Европы (до 21 года) Армения (до 21 года) - Украина (до 21 года). Об этом сообщает пресс-служба ФФА.
Из-за ситуации в Украине УЕФА принял решение перенести матч на неопределенный срок. О новой дате матча будет проинформировано дополнительно.
Что касается поединка восьмого тура отборочной группы "H" чемпионата Европы (до 21 года) Сербия (до 21 года) - Армения (до 21 года), то он состоится 29 марта в сербском городе Бачка-Топола.