Ամերիկահայ հայտնի պոկեր խաղացող Դեն Բիլզերյանը ցանկանում է ուժերը փորձել ռինգում
Ամերիկահայ դերասան, Instagram-ի աստղ, պոկերի մեծ սիրահար Դեն Բիլզերյանը հայտարարել է, որ ցանկանում է ուժերը փորձել MMA-ում։ Այս մասին հաղորդում է MMA Junkie Radio-ն։
«Ես ցանկանում եմ մենամարտել MMA-ում։ Դեկտեմբերին կդառնամ 37 տարեկան, այդ իսկ պատճառով այլևս չի կարելի հետաձգել ցանկությունս։ Սկզբում ես պետք է բավականին լավ նախապատրաստվեմ, քանի որ չեմ ուզում խայտառակվել։ Կյանքում ոչ մի բան չեմ արել առանց ջանքեր գործադրելու։ Ներկայումս ես խնջույքներ չեմ կազմակերպում և հրաժարվել եմ խելահեղ արարքներից», — ասել է Բիլզերյանը։
Բիլզերյանը 30 տարեկան հասակում երկու անգամ սրտի կաթված է ունեցել, ուստի՝  այդ գաղափարը կարող է վտանգավոր լինել նրա համար։

Американский игрок в покер армянского происхождения хочет попробовать себя в ММА
Американский актёр, игрок в покер, звезда Instagram армянского происхождения Дэн Билзерян заявил, что хочет попробовать себя в ММА, передает MMA Junkie Radio.
"Я хочу провести бой в ММА. В декабре мне исполнится 37 лет, поэтому  дальше откладывать уже нельзя. Только сначала мне нужно пройти бойцовскую подготовку. Я прекратил устраивать вечеринки и отказался от сумасшедших поступков", — сказал Билзерян.
Билзерян уже пережил 2 сердечных приступа, и эта идея может оказаться для него довольно рискованной.
Кроме этого, у Билзеряна есть и другие желания; он хочет посерфить на острове Фиджи и заняться хели-ски на Аляске.