Շերը փախել է իր սիրային արկածների մասին պատմող ներկայացումից
Ամերիկացի երգչուհի Շերը իր կյանքի մասին պատմող բրոդվեյական մյուզիքլի նախնական ցուցադրության ժամանակ հուզվել է և դուրս է եկել դահլիճից մինչև անտրակտը, հայտնում է Page Six-ի աղբյուրը:
«Նա զարմացել է մի քանի փոփոխություններով, որոնք հեղինակները մտցրել են ներկայացման մեջ առանց իր հետ համաձայնեցման»,  - այս կապակցությամբ նշել է ներկաներից մեկը:
Երգչուհուն մոտ կանգնած աղբյուրների փոխանցմամբ` նա տխուր է եղել մինչև ներկայացման սկսվելը` կալիֆոռնիական հրդեհների պատճառով, որոնք սպառնում էին ոչնչացնել երգչուհու առանձնատունը:
Մյուզիքլը, որն ստացել է «Շոու Շեր» անունը, պատմում է երգչուհու կարիերայի 6 տասնամյակների և նրա սիրային արկածների մասին: Պրեմիերան կկայանա դեկտեմբերի 3-ին:

Шер сбежала со спектакля о своих любовных похождениях
Американская певица Шер разволновалась во время предпоказа бродвейского мюзикла о ее жизни, передает Lenta.ru от источника Page Six.
Один из источников рассказал, что исполнительница сбежала из зала еще до антракта. "Она была удивлена некоторыми изменениями, которые создатели внесли в спектакль без ее одобрения", - отметил один из присутствовавших на показе.
По словам близких к артистке источников, она была расстроена еще до начала спектакля из-за калифорнийских пожаров, которые захватили ее город и грозили уничтожить особняк певицы.
Другой источник подчеркнул, что Шер не ушла с показа совсем — ей захотелось побыть одной, поэтому она покинула свое место, но позже продолжила просмотр постановки с балкона.
Мюзикл, получивший название "Шоу Шер", рассказывает о шести десятилетиях карьеры певицы и ее любовных похождениях. Премьера состоится 3 декабря.