Թրամփը պարծեցել է իր սանրվածքով
ԱՄՆ նախագահ Դոնալդ Թրամփը հերթական անգամ պարծեցել է իր սանրվածքով՝ հայտարարելով, որ իր մազերն ավելի լավն են, քան իր ընկերների մեծ մասին:
Հյուսիսային Կարոլինայում համակիրների առջև ելույթի ժամանակ Թրամփը հայտարարել է, որ պատրաստ էր բաց մարզադաշտում ելույթ ունենալ, որպեսզի իր բոլոր համակիրները տեղավորվեին, և չէր վախենում նույնիսկ թրջել իր հրաշալի սանրվածքը:
«Դա առնվազն ցույց կտար, որ սա մի սեփական մազերն են», - հայտարարել է Թրամփը:
«Միգուցե դրանք հիանալի չեն, սակայն կարող եմ ասել, որ դրանք ավելի լավն են, քան հասակակից ընկերներիցս շատերինը։ Շատ ավելի լավն են», - հավելել է ԱՄՆ նախագահը:

Трамп похвастался своей прической
Президент США Дональд Трамп в очередной раз похвастался своей прической, заявив, что волосы у него лучше, чем у большинства друзей. Об этом он заявил 10 сентября, выступая перед сторонниками в Северной Каролине, передает Корреспондент.
Президент США отметил, что готов был провести митинг на открытом стадионе, а не в крытом помещении, чтобы вместить всех сторонников. И даже не побоялся бы намочить свою знаменитую прическу.
"Это, по крайней мере, показало бы, что это мои собственные волосы", − заявил Трамп.
"Это и есть мои волосы. Может, они не замечательные, но могу сказать, что они лучше, чем у большинства моих друзей того же возраста. Намного лучше. Намного!" − добавил американский лидер.