Փաշինյանն աշխատանքային այցով ժամանել է Թբիլիսի
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանն աշխատանքային այցով ժամանել է Վրաստան։ Թբիլիսիի Շոթա Ռուսթավելիի անվան միջազգային օդանավակայանում վարչապետին դիմավորել է Վրաստանի փոխվարչապետ, Արտաքին գործերի նախարար Դավիթ Զալկալիանին։
Այնուհետև ՀՀ վարչապետն ուղեւորվել է Վրաստանի կառավարություն, որտեղ առանձնազրույց է տեղի ունենալու Վրաստանի վարչապետ Իրակլի Ղարիբաշվիլիի հետ։
Թբիլիսիում երկու երկրների վարչապետների մասնակցությամբ կայանալու է Հայաստանի և Վրաստանի միջև տնտեսական համագործակցության միջկառավարական հանձնաժողովի նիստը:

PM Pashinyan Arrives in Tbilisi on Working Visit
Prime Minister Nikol Pashinyan arrived in Georgia on a working visit. The Prime Minister was met at the Shota Rustaveli International Airport in Tbilisi by Vice Prime Minister and Minister of Foreign Affairs of Georgia David Zalkaliani.
Afterwards, the Armenian Prime Minister headed to the Georgian Government, where he will have a private talk with the Georgian Prime Minister Irakli Garibashvili.
The sitting of the Armenia-Georgia Intergovernmental Commission on Economic Cooperation will be held in Tbilisi with the participation of the Prime Ministers of the two countries.