Բակո Սահակյանը բարձր է գնահատել «Հայաստան» համահայկական հիմնադրամի Ամերիկայի Արևմտյան շրջանի դերակատարությունն Արցախի զարգացման գործում
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը մարտի 15-ին ընդունել է «Հայաստան» համահայկական հիմնադրամի Ամերիկայի Արևմտյան շրջանի նախագահ Մարիա Մեհրանյանին:
Հանդիպմանը քննարկվել են Արցախում իրականացվող տարբեր ծրագրերի առնչվող հարցեր:
Նախագահ Սահակյանը բարձր է գնահատել «Հայաստան» համահայկական հիմնադրամի Ամերիկայի Արևմտյան շրջանի դերակատարությունն Արցախի զարգացման գործում՝ երախտագիտություն հայտնելով արհեստավարժ աշխատանքի և նվիրվածության համար:

President Sahakyan Acknowledged the Role of Hayastan All-Armenian Fund’s U.S. Western Region in Development of Artsakh
On 15 March Artsakh Republic President Bako Sahakyan received chairperson of the U.S. Western Region affiliate of the "Hayastan" All-Armenian Fund Maria Mehranian to discuss issues on the diverse projects under implementation in Artsakh.
The President acknowledged the role of the U.S. Western Region affiliate of the Hayastan All-Armenian Fund in the development of Artsakh, extending his gratitude for the professional excellence and commitment.