Մոսկվա-Երևան չորրորդ չարտերային չվերթը կկայանա ապրիլի 22-ին
ՀՀ քաղաքացիներին Հայաստան վերադարձնելու նպատակով 2020 թ․ ապրիլի 22-ին, ժամը 15։00-ին տեղի կունենա «S7» ավիաընկերության կողմից իրականացվող Մոսկվա-Երևան չարտերային թռիչքը։ Այս մասին հաղորդագրություն է տարածել  ՌԴ-ում ՀՀ դեսպանատունը։
«Դեսպանությունում ցուցակագրված՝ 1-200 համարի ներքո նշված քաղաքացիներին հաշվառում անցնելու նպատակով խնդրում ենք «Դոմոդեդովո» օդանավակայան ժամանել սկսած ժամը 11։00-ից: Չվերթի կազմակերպման և քաղաքացիների հաշվառման ընթացքին հետևելու նպատակով օդանավակայանում գտնվելու են դեսպանության ներքո ՀՀ ոստիկանության ներկայացուցիչ էդգար Արևշատյանը, ԱԻՆ ներկայացուցիչ Արտակ Ղազարյանն ու դեսպանության արարողակարգի բաժնի ղեկավար Էդգար Խաչատրյանը»,- նշված է հաղորդագրության մեջ։

Четвертый чартерный рейс Москва-Ереван состоится 22 апреля
Для возвращения граждан Армении на родину 22 апреля 2020 года, в 15:00 состоится чартерный рейс Москва-Ереван авиакомпании "S7". Об этом говорится в сообщении посольства Армении в РФ.
"Чтобы пройти регистрацию граждан, зарегистрированных в посольстве под номерами от 1 до 200, просим прибыть в аэропорт "Домодедово" начиная с 11:00. Для организации рейса и наблюдения за регистрацией граждан в аэропорту будут находиться представитель Полиции Армении Эдгар Аревшатян, представитель МЧС Артак Казарян и руководитель отдела протокола посольства Эдгар Хачатрян", - говорится в сообщении.