Հիլարի Քլինթոնը նախապատրաստվում է 2020 թվականի ԱՄՆ նախագահական ընտրություններին
Daily Mail լրատվակայքի հաղորդմամբ՝  ԱՄՆ-ի նախկին պետքարտուղար Հիլարի Քլինթոնը քննարկում է հեռուստատեսային հաղորդում ունենալու գաղափարը, որը նվիրված կլինի հրատապ խնդիրների շուրջ քննարկումների անցկացմանը:
Որպես հեռուստատեսային շոուի հաղորդավար՝ Քլինթոնը նախատեսում  է իր մոտ ստուդիա հրավիրել աշխարհի ղեկավարների և առաջադեմ մտածողների:
Լրատվամիջոցների փոխանցմամբ՝ այդպիսով 2016 թվականի ԱՄՆ նախագահական ընտրություններին պարտություն կրած Հիլարի Քլինթոնն արդեն իսկ պատրաստվում է 2020 թվականին կայանալիք ԱՄՆ նախագահական ընտրություններին:

Клинтон хочет баллотироваться в президенты США в 2020 году
По данным британского издания Daily Mail, Хиллари Клинтон подумывает о запуске ТВ-шоу, чтобы оставаться в новостях. Она планирует участвовать в выборах президента США в 2020 году.
Хиллари Клинтон думает о том, чтобы снова побороться за президентское кресло — в 2020 году. Тогда ей будет уже 73 года.
По данным Life, Клинтон надеется, что запуск либерального телешоу поможет ей не растерять миллионную армию поклонников за 4 года президентства Дональда Трампа.
Сообщается также, что недавно в кругу друзей в своём доме в Вашингтоне Клинтон подняла тост и процитировала слова терминатора.