Բակո Սահակյանը հանդիպում է ունեցել «Հաղթանակած 2019» համահայկական երիտասարդական հավաքի մասնակիցների հետ
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանն օգոստոսի 25-ին Շուշի քաղաքում հանդիպում է ունեցել «Հաղթանակած 2019» համահայկական երիտասարդական հավաքի մասնակիցների հետ:
Ջերմ եւ անմիջական մթնոլորտում արծարծվել են Արցախի պետականաշինությանը, տարածաշրջանային գործընթացներին, ներհայկական կապերին, երիտասարդական քաղաքականությանն առնչվող տարբեր հարցեր:
Նախագահը նման միջոցառումների անցկացումը կարեւոր է համարել մատաղ սերնդի հայեցի դաստիարակության եւ նրա կողմից հայրենի երկիրը ճանաչելու տեսանկյունից:

Artsakh Republic President Met with the Participants of the Pan-Armenian Youth Forum “Victorious 2019”
On 25 August Artsakh Republic President Bako Sahakyan met in Shoushi with the participants of the pan-Armenian youth forum   "Victorious 2019".
Diverse issues on the state-building of Artsakh, regional developments, inter-Armenian ties, and the youth policy were discussed in a warm and informal atmosphere.
The President highlighted holding such events from the viewpoint of patriotic upbringing of the younger generation and raising awareness about the Homeland.